فروش آنلاین فایل های لایه باز گرافیک و عکاسی شامل انواع وکتور,بک گراند,فون آتلیه,آلبوم عروس و کودک,بک دراپ و فایل های PNG دانلود مقاله,تحقیقو پروژه
دسته بندی محصولات
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات
کاشی کاری های متنوع اسلامی و ایرانی یه عالمه پترن گل گلی تنوع بی نظیری از نقوش متنوع کاشی کاری

اطلاعیه فروشگاه

در صورت داشتن هر سوالی قبل از خرید و یا بروز مشکل در فایل خریداری شده لطفا با شماره 09167194700 تماس بگیرید یا به همین شماره در پیامرسان سروش پیام دهید. ایمیل فروشگاه :psddownload@yahoo.com

پاورپوینت در مورد دوره آمـوزش بـازرسـي انـبـارهـا

پاورپوینت در مورد دوره آمـوزش بـازرسـي انـبـارهـا

1 فايل پاورپوينت | 59 صفحه اسلايد| قابل اجرا در آفيس 2010 و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ

بخشي از پاورپوينت

شرکت گاز استان گلستان

دوره آمـوزش بـازرسـی انـبـارهـا

پیشگفتار

امروزه اکثر کشورهای صنعتی که خواهان پیشرفت و توسعه صنعت و پشت سر گذاشتن رقبای خود می باشند. حداکثر توان خود را در راستای پیشبرد اهداف مدیریت از طریق اجرای هرچه بهتر آن به عمل می آورند. مدیریت یک سازمان هنگامی موفقیت آمیز و اثربخش می باشد که  همه اجزای سازمان را بطور خاص مد نظر قرار دهد و سعی در حداکثر کردن کارکرد و بهره وری هر یک از قسمت های سازمان، به عمل آورد. با توجه به اینکه انبارداری در سازمان ها و شرکتهای صنعتی محلی برای استفاده از موارد مورد نیاز و همچنین تأمین موارد مورد نیاز شرکت در تهیه تولیدات آن می باشد، لذا وجود یک سیستم انبارداری مناسب به گونه ای که بتوان اطلاعات مورد نیاز در مورد مواد موجود در انبار و یا مواد مصرفی بسیار حائز اهمیت می باشد.

چنانچه ممکن است عدم کارایی یک سیستم انبارداری سبب از دست رفتن فرصت (زمان از دست رفته) و در نتیجه کاهش تولیدات و بهره برداری شرکت یا سازمان صنعتی شود.

بنابراین همه سازمان های صنعتی با نصب دستگاه های تولید پیشرفته خودکار در جهت هر چه بهینه تـر کردن و بـه روز کردن فعالیت های انـبارداری خود تـلاش می کنند. لذا اگر شرکت ها به امر انبارداری توجه کافی مبذول ننمایند، باعث ایجاد نقض در حرکت تولیدی سازمان خواهد شد.

کالا در فعالیت های شرکت هـا بـالاخص شرکت ملی گـاز دارای اهمیت ویـژه ای می باشد. صورت هزینه های پروژه ها و آمار و ارقام هزینه ها و عملکرد بخش های مختلف، بخوبی نقش پراهمیت کالا را نشان می دهد.

تهیه و تأمین به موقع کالا علاوه بر کاهش هزینه ها، ایمنی و سلامت دستگاه ها و واحدها را تضمین می نماید. و سرعت انجام کارها و بهره وری و کارائی کارکنان را افزایش می دهد.

چنانچه کالا در وقت معین تهیه و در دسترس واحد مصرف کننده قرار داده نشود، در گردش کار و فعالیت های شرکت وقفه ایجاد می شود. از طرف دیگر بدون تردید، موجودی کالای بیش از اندازه، موجب رکود سرمایه و ایجاد هزینه های اضافی می گردد.

بنابراین لزوم دقت در تهیه و نگهداری کالا با استفاده از روشهای صحیح و نیروهای متخصص و مجرب از اهمیت خاصی، برخوردار می باشد.

 1- تعریف انبار

انبار مجموعه ای از عناصر وابسته به یکدیگر است که این عناصر عملیات مربوط به دریافت موجودی ها و کنترل و تحویل آنها را به اندازه مناسب با کیفیت مناسب، به واحدهای متقاضی را بر عهده دارد.

=اهمیّت انبار:

هدف از تشکیل و ایجاد انبارها، چه درسازمان های دولتی و چه در بخش خصوصی تأمین، نگهداری و در دسترس قرار دادن سری وسائل مورد نیاز آنها می باشد.

بطوریکه اگر مواد و لوازم به موقع تهیه و در دسترس واحد مصرف کننده قرار داده نشود، در گردش کار و فعالیت­های آن مؤسسه وقفه ایجاد می گردد.

 

اهمیت انبار از دیدگاه اقتصادی:

بـهای تمام شده مواد اولـیه، قسمت عمده ای از درآمد یک کشور را تشکیل می دهد، که بهای تمام شده مواد، برابر است با مجموع قیمت خرید کالا، هزینه حمل و نقل، هزینه انبارداری و سود فروشنده که اغلب هزینه حمل و نقل و انبارداری در مقایسه با قیمت تمام شده کالا، مبلغ قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد.

در کشور ایران که واردات کالا و مواد مختلف، درصد زیادی از نیاز کشور را تشکیل می دهند، انـبـارها بـطور عمده نقش رابطه ای را در انتقال کـالا از محل های ورودی کشور به مناطق مختلف و سپس توزیع محلی را به عهده دارند، در نتیجه استفاده از شیوه صحیح انبارداری موجب کاهش بهای تمام شده کالا خواهد شد.

=اهمیت انبار از نقطه نظر تجارت:

تجارت هر کشور از خرید و فروش کالاها و مؤسسات بازرگانی تشکیل شده است، در نتیجه قسمت اعظم سرمایه شرکت های تجاری را مـوجودی انبارها تشکیل می دهند، پس نتیجه می توان گرفت، که انبار یکی از پایه های اصلی تجارت محسوب می شود.

=اهمیت انبار از نظر صنعت:

صنعت هر کشور از کارخانجات تولیدی آن تشکیل یافته است، فعالیت کارخانجات تولیدی تهیه مواد اولّیه مختلف و بافت و تولید محصول می باشد. همچنین کارخانجات تولیدی، دارای انبارهای مختلفی از قبیل انبار مواد اولیّه، انبار مواد نیمه ساخته می باشد، بطوریکه سهم قابل توجه ای از کل دارایی های یک کارخانه را موجودی انبار تشکیل می دهد. از این جهت، ضرورت توجه به انبار وسائل مربوطه به آن، در صنایع روشن می گردد.

2- عوامل مؤثر در انتخاب محل انبار

3- مکان و فضای انبار

4- اجزای تشکیل دهنده انبار

5- طبقه بندی انبارها در شرکت ملی گاز ایران

 7- تجهیزات مربوط به انبار

8- سیستم اطلاعاتی انبار

فرمهای سیستم پیوسته و یکنواخت کالا

وضعیت های مختلف اجناس موجودی انبار و حالت های گوناگون تدارکاتی

بازرسی انبارها در شرکت ملی گاز ایران

وظایف بازرسی انبارها

1- نظارت بر کلیه نقل و انتقالات کالا اعم از خارجی، داخلی، کالاهای برگشتی مازاد از طرحها در مبادی ورودی (رسید و ارسال) آن دسته از کالاهایی که باید کنترل کیفی تأیید گردد از بازرسین فنی نظرخواهی گردیده و تأیید سلامت کالا توسط این واحد در اسناد و برگشتی اخذ خواهد شد مانند (شیرهای برقی- فیلم های رادیو گرافی)

2- ریشه یابی اختلافات به منظور یکسان سازی موجودی انبار با سیستم یکنواخت کالا براساس مجوزهای لازم به منظور اعلام آخرین وضعیت موجودی انبار به واحد کنترل کالا جهت پیش بینی های لازم در تأمین کالاهای مـورد نیـاز، سفارش گـذاری بـه موقع و رسوب زدایی درانبار و پشتیبانی از عملیات جاری.

3- رسیدگی به نقل و انتقالات بین انبارها MT  

4- بررسی گزارشات در رابطه با سوء استفاده های احتمالی از کالا در انبار

5- تهیه گزارش از حوادث غیر مترقبه

6- تهیه گزارش در مورد اقلام فاسد شدنی راکد و مازاد

7- تأیید کسری و سرک، اشتباهی، معیوب کالاهای وارده (خرید خارجی) به انبار طی فرم MDR

8- مکاتبات با واحد حسابداری کالا و حسابرسی داخلی

9- ارتباط مستمر با سازمان حسابرسان قانونی و برنامه ریزی جهت انبار گردانی پایان سال

10-نظارت بر تحویل انبار فی مابین انباردار جدید و قدیم با انجام انبارگردانی

انبار گردانی در گاز

13- اقدامات بازرس انبار پس از خاتمه انبارگردان

14- روش سندرسی


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file115_1824542_4717.zip660.1k

پاورپوینت درمورد واکسیناسیون در دام (باکتریایی –ویروسی)

پاورپوینت درمورد واکسیناسیون در دام (باکتریایی –ویروسی) 1 فايل پاورپوينت | 120 صفحه اسلايد| قابل اجرا در آفيس 2010 و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ بخشی از پاورپوینت مقدمه   •همانگونه که مستحضرید یکی از مهمترین اهداف سازمان دامپزشکی کشور توسعه تولید و حفظ بهداشت دام و حفظ سلامت انسانی می باشد که اقدامات وخدمات انجام گرفته دراین خصوص می تواند در نهایت منجر به خود کفایی کشور و سلامت جامعه انسانی گردد ، بدیهی است  تحقق این مهم با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,700 تومان

پاورپوینت درمورد نقش خانواده در کاهش عوارض اعتیاد

پاورپوینت درمورد نقش خانواده در کاهش عوارض اعتیاد 1 فايل پاورپوينت | 28 صفحه اسلايد| قابل اجرا در آفيس 2010 و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ بخشی از پاورپوینت خانواده درماني با خانواده معتادان هيج مراجعي يا سوء مصرف كننده موادي را نمي توان به طور موثري معالجه كرد مگر اين كه تعاملات اجتماعي او را در نظر گرفت. افراد روي محيط اجتماعي خود تاثير مي‌گذارند و به نوبه خود متاثر از آن هستند. وقتي كسي مشكل سوء مصرف مواد پيدا مي‌كند اي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,900 تومان

پاورپوینت در مورد مفصل و انواع مشکلات و بیماری های مفصل

پاورپوینت در مورد مفصل و انواع مشکلات و بیماری های مفصل 1 فايل پاورپوينت | 35 صفحه اسلايد شامل عکس و متن| قابل اجرا در آفيس 2010 و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ بخشی از پاورپوینت مفصل و انواع مشکلات و بیماریهای مفصل( تمام موارد روی شکل نمایش داده شده) sutures سین دسموزیس سین کندروزیس سیمفیزیس مفصل زانو لیگامنت درشت نی طرفی لیگامنت نازک نی طرفی لیگامنتهای متقاطع قدامی وخلفی و منیسک ها لیگامنتهای متقاطع قدامی وخلفی و منیسک ها ... اس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,700 تومان

دانلود مجموعه بیش از 300 طرح گل گلی

دانلود مجموعه بیش از 300 طرح گل گلی دانلود مجموعه ی 228 فایل لایه باز وکتور با طرح های متنوع و زیبای گل گلی-خال خالی- راه راه و چهارخانه  فرمت این فایل ها EPS و AI میباشد و قابل بزرگنمایی تا اندازه ی دلخواه بدون افت کیفیت اند. این مجموعه شامل بیش از 300 نقش زیبای گل گلی -توپ توپی- راه راه و چهارخانه در طرح های متنوع میباشد.از این وکتورها میتوانید در طراحی کاشی،پارچه،زیور آلات،دکوراسیون،کاغذ کادو و ... استفاده کنید. پیشنمایش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 29,900 تومان

دانلود مجموعه بیش از 150 نقش هندسی،گلیم،گره چینی،کاشی و کتیبه ی ایرانی-اسلامی

دانلود مجموعه بیش از 150 نقش هندسی،گلیم،گره چینی،کاشی و کتیبه ی ایرانی-اسلامی دانلود مجموعه ی 111 وکتور نقوش سنتی،هندسی،گره چینی،کتیبه،کاشی کاری و گلیم ایرانی-اسلامی با طرح های بسیار زیبا و کاربردی  فرمت این فایل ها EPS میباشد و قابل بزرگنمایی تا اندازه ی دلخواه بدون افت کیفیت اند. این مجموعه شامل بیش از 150 نقش متنوع سنتی،ایرانی،اسلامی و هندسی میباشد.از این وکتورها میتوانید در طراحی کاشی،پارچه،زیور آلات،دکوراسیون،کاغذ کادو و ... استفاده کنید. برای اجرای فای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان

دانلود مجموعه 1700 پترن زیبا و کاربردی

دانلود مجموعه 1700 پترن زیبا و کاربردی دانلود مجموعه ی 185 وکتور پترن متنوع و بسیار زیبا و کاربردی شامل بیش از 1700 طرح پترن. فرمت این فایل ها EPS و AI میباشد و قابل بزرگنمایی تا اندازه ی دلخواه بدون افت کیفیت اند. این مجموعه شامل صدها نقش متنوع گلدار،چهارخانه،کودکانه،راه راه،خال خالی،دکوراتیو،کاغذ دیواری،عاشقانه و ... میباشد.از این وکتورها میتوانید در طراحی کاغذ کادو،پارچه،زیور آلات،کاشی،کاغذ دیواری و ... استفاده کنید. تصویر تمام ای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 22,700 تومان
پرفروش ترین محصولات