فروش آنلاین فایل های لایه باز گرافیک و عکاسی شامل انواع وکتور,بک گراند,فون آتلیه,آلبوم عروس و کودک,بک دراپ و فایل های PNG دانلود مقاله,تحقیقو پروژه
دسته بندی محصولات
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات
زیبا سازی عکسها با افکت های متنوع و جذاب طراحی عکس کودک و نوزاد با بک دراپ های زیبا و حرفه ای کاشی کاری های زیبای ایرانی و اسلامی بک گراند های آتلیه ای فانتزی و رویایی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت داشتن هر سوالی قبل از خرید و یا بروز مشکل در فایل خریداری شده لطفا با شماره 09167194700 تماس بگیرید یا به همین شماره در پیامرسان سروش پیام دهید. ایمیل فروشگاه :psddownload@yahoo.com

گزارش کار آموزی با موضوع بررسی کاربردهای کامپيوتر در هنرستان علامه طباطبايی شهرستان ايذه

گزارش کار آموزی با موضوع بررسی کاربردهای کامپيوتر در هنرستان علامه طباطبايی شهرستان ايذه

45 صفحه word |فونت tahoma سايز 12| قابل اجرا در آفيس 2007 و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ

بخشي از تحقيق 

جايگاه گامپيوتر در  کارهای ارتباطی هنرستان :

همانطور که در بحث قبل ذکر شد  در هر سازمان همچون مدارس از کامپيوتر جهت انجام امور اداری همان سازمان و ارتباط با ديگر سازمانها استفاده می شود . اما در بعضی موارد جهت آموزش نيز استفاده می شود , بطوريکه هر فرد موظف بگذراندن يک دوره مهارتی آموزش کامپيوتر می باشد حال اينکه فرد به صورت آزاد و در مراکز آموزش فنی و حرفه ای به انجام يادگيری بپردازد يا اينکه در کلاسهايی که در سازمان برگزار می گردد .

بعد از دستور فراگيری دوره های کوتاه مدت برای معلمان جهت يادگيری کار با کامپيوتر , هنرستان علامه نيز دبيران خود را جهت فرارگيری به يکی از مراکز آزاد شهرستان فرستاد .

هنرستان علامه طباطبايی شهرستان ايذه همانگونه که گفته شد با ديگر هنرستان های استان و يا بعذاً هنرستان های کشور دارای يک تفاوت می باشد . در اين هنرستان که دارای چهار رشته می باشد , در تمامی رشته های  آن بدليل گستردگی در جامعه امروز و نياز به فراگيری کامپيوتر در حيطه کاری همان رشته ,هنرستان  سايت خود را جهت تمرين و يادگيری نرم افزار های مرتبط با کار هنرجويان در اختيارشان قرار می دهد . در ادامه به چند نرم افزار که به نوعی يادگيری آن برای هنرجويان هر رشته نياز است خواهيم پرداخت و در باره هرکدام به مختصر توضيح خواهم داد .

يکی ديگر از مواردی که در اين هنرستان به چشم می خورد استفاده دانش آموزان يا به عبارتی هنرجويان کامپيوتر از اينترنت است . در اين هنرستان بدليل وجود برخی از هنرجويان از مناطق روستايی اطراف شهر و در دسترس نبودن امکانت گسترده جهت دريافت منابع اطلاعاتی , آموزش اينترنت را به صورت کلاس فوق برنامه برای آن دسته از هنر جويان که علاقه به يادگيری آن دارند آموزش داده می شود . در ادامه , آموزش اينترنت را در ادامه معرفی دو نرم افزار که به صورت گسترده به دانش آموزان اين هنرستان آموزش داده می شود خواهم آورد .

آموزش نرم افزار پاسکال برای رشته کامپيوتر آموزش مختصری درباره اينترنت , E-mail و IE  و همچنين معرفی چند نرم افزار و اينکه مختص به چه رشته ای می باشند :

بدليل در دسترس بودن مطالب از برنامه نويسی رشته کامپيوتر , نرم افزار بالا را شرح می هم اين در حالی است که تمامی برنامه نويسی های مورد تدريس در دانشگاه به صورت کامل به هنرجويان ياد داده می شود که از جمله آنها می توان به C و C++اشاره کرد .

نرم افزار پاسکال يکی از عمده نرم افزارهايی است که برای کليه رشته های فنی مهندسی آموزش داده می شود که در بخش آموزش آن به دليل  استفاده آن اشاره خواهيم کرد .

  آموزش پاسکال :

  ساختار برنامه نويسی در پاسکال :

زبان پاسكال يكي از زبانهاي برنامه سازي است كه ويژگيهاي آموزشي آن بسيار بالاست يعني زبان خوبي براي آموزش برنامه نويسي منظم و دقيق است.قابليت خوانايي و درك برنامه هاي اين زبان بالاست وميتوان برنامه هايي نوشت كه احتمال خطاهاي آنها بسيار اندك باشد علتش اين است كه يك زبان ساختار يافته (structed) است .

ساختار كلي برنامه چيست؟

1-تعريف

2-به وسيله procedure و functionقسمتهاي تكراري را از بين ببريم .

3-بدنه
فرم كلي پاسكال:

Program اسم

Const تعريف ثابت  ;

type تعريف نوع دادهای جديد ;

var تعريف متغيرها ;

procedure( پارامترها) نام  

Begin

____

____

____

end ;

function( پارامترها) نوع تابع نام ;   

Begin

____

____

____

end ;

Begin

____

____

____

end .

  معرفی متغيرها :

متغير : محلي است كه داراي يك اسم مي باشد و مي توان مقداري را در آن ذخيره كرد.
انواع متغيرها در پاسكال:

انواع عددي صحيح شامل اعداد بدون نقطه مميز است .نوع مقاديري كه مي پذيرند) طول بايت( :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اعداد اعشاري:

انواع عددي اعشاري شامل اعدادي با نقطه مميز است نوع مقاديري كه ميپذيرند ارقام با معني( طول بايت) :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انواع داده هاي اعشاري

-
Char :

نوع داده كاراكتري كه با كلمه char مشخص مي شود ميتواند يك كاراكتر را در خود نگهداري كند بنابراين كاراكترها در يك بايت از حافظه كامپيوتر ذخيره مي شوند .
String :

اين نوع داده ها براي ذخيره رشته ها مثل اسامي افراد به كار مي رود و با كلمه كليدي string مشخص ي گردد براي هر رشته بايد طول معلوم كنيم اگر طولي تعريف نشود به طور پيش فرض 80 در نظر گرفته ميشود(مقدار طول حداكثر 255 است) .

-Boolean:

نوع ديگري از داده ها در پاسكال وجود دارند كه داده هاي بولي خوانده مي شوند مقادير بولي داراي دو ارزش درستي يا نادرستي اند كه در پاسكال با صفر و يك نمايش داده مي شوند صفر به معني نادرستي و يك به معني درستي به كار ميرود اين نوع داده ها با كلمه Boolean تعريف ميشوند.

دستورهای ورودی و خروجی :

دستورات ورودي و خروجی در پاسكال:

دستور Readlnبراي خواندن اطلاعات از ورودي به كار ميرود.فرمت آن به صورت مقابل است:(اسامي متغيرها)Readln اسامي متغيرها بايد با كاما از يكديگر جدا شوند..براي چاپ اطلاعات در خروجي از دستور Writeln استفاده ميكنيم.فرمت آن به صورت مقابل است :( متغير ) Writeln .

  1. 3.1.4 انواع شرط در پاسکال :

شرط if .. else و  Case … else :

ساختار شرط If :

if then شرط

Begin

____

____

____

End

Else

Begin

____

____

____

end;

در دستور  if  پس از بررسی عبارت بولی عبارت پس از شرط اجرا می شود .در صورت وجود if  های تو در تو در صورت درست نبود هر شرط , شرط بعدی اجرا و در صورت درست بودن عبارت بعد از شرط محاسبه می شود .

دستور Case  :

 Caseميتواند تعداداي شرط را بگيرد و انتخاب كند.مقاديري كه دستور Case ميپذيرد ORDINAL است مقاديري كهORDINAL هستند داراي تركيب نيستند و همچنين قابل شمارش هم هستندمثلINTEGER,CHARACTER,BYTE,BOOLEAN,LONGINT,… پسREAL,STRING ORDINAL<---- نيستند.Case تنها دستوري است كه BEGIN ندارد ولي END دارد مقدارها ميتوانند شامل يك مقدار يا چند مقدار كه از يكديگر با كاما جدا شده اند باشند و يا يگ سري شمارشي باشند.

ساختار دستور Case  :

 Of متغير Case
 Begin :  
مقدار1
-------
-------
End;
Begin :
مقدار2
-------
-------
End;
Begin :Else
-------
-------
End;
End.

حلقه های تکرار :

انواع حلقه تکرار و کاربرد آنها :

حلقه های تکرار به دو دسته : 1 – دفعات تکرار معين 2 - دفعات تکرار نا معين .

1 – حلقه با دفعات تکرار معين : تعداد دفعات تکرار اين حلقه درون خوده حلقه تعريف می شود .مانند حلقه For .

Do مقدار نهايي to { مقدار شروع=: متغير for

Downto

Begin


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file211_1988276_9085.zip56.9k

دانلود مجموعه بیش از 300 طرح گل گلی

دانلود مجموعه بیش از 300 طرح گل گلی دانلود مجموعه ی 228 فایل لایه باز وکتور با طرح های متنوع و زیبای گل گلی-خال خالی- راه راه و چهارخانه  فرمت این فایل ها EPS و AI میباشد و قابل بزرگنمایی تا اندازه ی دلخواه بدون افت کیفیت اند. این مجموعه شامل بیش از 300 نقش زیبای گل گلی -توپ توپی- راه راه و چهارخانه در طرح های متنوع میباشد.از این وکتورها میتوانید در طراحی کاشی،پارچه،زیور آلات،دکوراسیون،کاغذ کادو و ... استفاده کنید. پیشنمایش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 29,900 تومان

دانلود مجموعه بیش از 150 نقش هندسی،گلیم،گره چینی،کاشی و کتیبه ی ایرانی-اسلامی

دانلود مجموعه بیش از 150 نقش هندسی،گلیم،گره چینی،کاشی و کتیبه ی ایرانی-اسلامی دانلود مجموعه ی 111 وکتور نقوش سنتی،هندسی،گره چینی،کتیبه،کاشی کاری و گلیم ایرانی-اسلامی با طرح های بسیار زیبا و کاربردی  فرمت این فایل ها EPS میباشد و قابل بزرگنمایی تا اندازه ی دلخواه بدون افت کیفیت اند. این مجموعه شامل بیش از 150 نقش متنوع سنتی،ایرانی،اسلامی و هندسی میباشد.از این وکتورها میتوانید در طراحی کاشی،پارچه،زیور آلات،دکوراسیون،کاغذ کادو و ... استفاده کنید. برای اجرای فای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان

دانلود مجموعه 1700 پترن زیبا و کاربردی

دانلود مجموعه 1700 پترن زیبا و کاربردی دانلود مجموعه ی 185 وکتور پترن متنوع و بسیار زیبا و کاربردی شامل بیش از 1700 طرح پترن. فرمت این فایل ها EPS و AI میباشد و قابل بزرگنمایی تا اندازه ی دلخواه بدون افت کیفیت اند. این مجموعه شامل صدها نقش متنوع گلدار،چهارخانه،کودکانه،راه راه،خال خالی،دکوراتیو،کاغذ دیواری،عاشقانه و ... میباشد.از این وکتورها میتوانید در طراحی کاغذ کادو،پارچه،زیور آلات،کاشی،کاغذ دیواری و ... استفاده کنید. تصویر تمام ای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 22,700 تومان
پرفروش ترین محصولات